ציורי קיר לבית וציורי קיר לקירות חיצוניים מבוצעים על ידי איירברש AirBrush (מברשת אויר) המאפשר מגוון רחב של אפשרויות ציור.
האיירבש עצמו דומה מאוד לעט רגיל המרסס צבע מקצהו על ידי לחץ אויר. פעולת האיירבש מכוונת ומדוייקת ומאפשרת עבודה נקיה וציור ברמות דיוק גבוהות מאוד.

אופן הפעולה פשוט ונקי, הצייר מכניס את הצבע למיכל הצבע הקטן המחובר לעט ובלחיצה על ההדק גורם לאויר הדחוס להתערבב עם הצבע ולצאת בהתזה אל הקיר בצורה ממוקדת ומכוונת. מלבד כישורי הציור נידרש הצייר גם להבין ולהכיר את האיירברש בצורה מושלמת..

כשמדובר ביצירת ציור קיר, משך העבודה באיירברש תלוי בגודל ומורכבות הציור כאשר העבודה מתבצעת באיזור מוגדר ותחום, העבודה עם האיירברש מאפשרת עבודה נקייה מאוד ומהירה יחסית לעבודה עם מכחולים /מברשות וכו.

עמידות הציור הינו נגזרת של החומרים בהם משתמש הצייר,  ניתן לבדוק ולשאול על התחייבות הצייר לעמידות הציור לתקופת זמן ולא פחות חשוב כדאי לבדוק במפורש באילו צבעים משתמש הצייר על מנת לוודא שהחומר אינו רעיל ובטוח לשימוש בתוך הבית. מרבית הציירים משתמשים בחומרים איכותיים בטוחים ועמידים לאורך זמן.

יתרונות השימוש באיירברש בולטים מאוד כאשר רואים את תהליך העבודה ואת התוצאה הסופית, התהליך קצר ונקי והתוצאה מרשימה מאוד. אחרי שראית ציור קיר בבית – תמיד תרצה שיהיה לך גם 🙂

ניתן להתרשם מהעבודות השונות באתר, רובן ככולן יוצרו על ידי מברשת איירברש בדיוק ובמקצועיות רבה: גלריית ציורי איירברש